KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9872231
nr 987 2231
Akvarell
Nathalie Levi, musikanter, signerad, 47x62
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 18:41:22
100 kr