KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9872231

nr 987 2231

Akvarell

Nathalie Levi, musikanter, signerad, 47x62

Utrop:

800 kr

Såld:

150 kr

måndag 19 oktober 2015
kl 18:41:22